V rámci druhé prioritní oblasti "Strategie rozvoje Moravskoslezského kraje 2019 - 2027" s názvem "Vzdělanější a zaměstnanější kraj" je uveden bod 2.1 Moderní vzdělávání a kompetence pro život, což nás přivedlo na myšlenku zpřístupnění výuky angličtiny široké veřejnosti současným moderním způsobem tzv. sdílené výuky. Dovolujeme si Vás tedy oslovit s nabídkou uvedení nového projektu "SDÍLENÁ VÝUKA ANGLIČTINY" pro dospělé občany všech věkových kategorií ve Vaší obci. Věříme, že mnoho z nich tuto možnost z mnoha důvodů ocení. Některá větší města v našem kraji již úspěšně zavedla sdílená cyklokola, která občané hojně využívají za minimální poplatek. Se stejnou filosofií přichází také projekt "SDÍLENÁ VÝUKA ANGLIČTINY", která by měla být v dnešním globalizovaném světě dostupná skutečně všem. Projekt "SDÍLENÁ VÝUKA ANGLIČTINY" využívá videolekce "Domácí učitelka angličtiny" a má ambice učit a naučit angličtinu od úplných začátků všechny dospělé zájemce včetně seniorů. Samozřejmě ji mohou v případě zájmu využít i mladší občané. Po zhlédnutí stránek zjistíte, že orientace na nich je velice jednoduchá s možností vyzkoušet si blok 10 lekcí na 30 dnů zdarma. Zájemce o angličtinu si tak může důkladně vše vyzkoušet bez jakýchkoliv závazků a poté se rozhodnout, zda mu tato forma studia vyhovuje a zda si objedná další blok následujících 10 lekcí za velmi příznivou cenu 29,-- Kč za videolekci. Tato možnost vyzkoušet si 10 video lekcí zdarma je vyhrazena pouze pro občany těch obcí, které budou mít o projekt zájem a umístí odkaz projektu na webové stránky obce.

Monika a Aleš Hruškovi
AVE Centrum