8. ročník gastrofestivalu „Jak šmakuje Moravskoslezsko“

Datum konání: 11.08.2018
Místo konání: v areálu Horských lázní Karlova Studánka

Vážené dámy, vážení pánové,

rádi bychom Vás srdečně pozvali na 8. ročník gastrofestivalu „Jak šmakuje Moravskoslezsko“, který se uskuteční v sobotu 11. 8. 2018 v areálu Horských lázní Karlova Studánka. Gastrofestival bude probíhat v době od 9.00 hod. Těšit se můžete na ranní piknik s populární českou moderátorkou Ivou Kubelkovou a následnou gastroshow Marka Raditsche, hlavního porotce úspěšného kulinářského pořadu MasterChef a Jana Punčocháře, významného českého šéfkuchař pražské restaurace Grand Cru Restaurant. Hudební doprovod v průběhu celého dne zajistí koncert Marka Ztraceného a skupiny Xindl X, Dolbend a BosoBos. Ve 14:00 hod. proběhne vyhlášení krajských výsledků soutěže „Regionální potravina“ zaštiťované  Ministerstvem zemědělství ČR pro rok 2018.

Jít na kalendář akcí