Projekty města - „Rekonstrukce velké zasedací místnosti v budově MěÚ Břidličná, ul.Nábřežní 452, na pozemku parc. č. 859 v k.ú. Břidličná, obec Břidličná“

27.3.2019 — Monika Kováčová   Aktuality   Projekty města

Město Břidličná realizuje v budově městského úřadu stavební práce pod názvem:

„Rekonstrukce velké zasedací síně v budově MěÚ Břidličná, ul.Nábřežní 452, na pozemku parc. č. 859 v k.ú. Břidličná, obec Břidličná“

Stavební práce spočívají v demontáži starého kobercového obložení stěn, podlah a v odstranění lavic. Nově budou stěny obloženy  předsazeným sádrokartonem, bude proveden nový rozvod elektroinstalace a internetu. Podlahová krytina bude ze zátěžového PVC.  Prostorná moderní zasedací místnost  poskytne až 50 míst k sezení, nově lze využít  projekční plátno s dataprojektorem. Je vhodná pro  vzdělávací kurzy, semináře, školení a i nadále budou zde pravidelná jednání zastupitelstva města.

Předpokládaný termín ukončení prací: začátek května 2019